PRACOWNIK PRODUKCJI

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepruszewo

Obowiązki na stanowisku:
• Wstępna obróbka warzyw - czyszczenie i krojenie,
• Wysypywanie surowca na taśmę produkcyjną,
• Kontrola jakości surowca jak i opakowania.

Wymagania:
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Skrupulatność i dokładność,
• Chęć do dłuższej współpracy.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
• Pracę w systemie dwu zmianowym,
• Darmowy transport pracowniczy na trasie Buk-Opalenica-Niepruszewo,
• Wynagrodzenie podstawowe + PREMIE,
• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (premie za polecenie pracownika, posiłek regeneracyjny...)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego:

‌ Poznań ›› ul. Królowej Jadwigi 58

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 13/05/2019