PRACOWNIK PRODUKCJI

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań / okolice Ronda Starołęka

Obowiązki:
- odbieranie z maszyny profili okiennych,
- przekładanie profili na paletę,
- pakowanie towarów spełniających normy.

Wymagania:
- gotowość do pracy zmianowej oraz w systemie 4 brygadowym,
- sprawność fizyczna.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez zakład,
- wynagrodzenie podstawowe + premia,
- możliwość dołączenia do pakietu benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie nr kontaktowego za pomocą formularza https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/144

‌ Poznań

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 08/05/2019