Pracownik produkcji (k/m) – branża spożywcza

Kontakt

Miejsce pracy: Legnica (woj. dolnośląskie)
Zakres obowiązków:
- Rozbiór, usuwanie kości, skór z surowego mięsa i porcjowanie mięsa drobiowego, wieprzowego oraz cielęciny i wołowiny
- Obsługa wózków paletowych ręcznych
- Pakowanie do pojemników
- Transport mięsa do dalszej obróbki
- Formowanie kebabów
- Transport uprzednio przygotowanego mięsa do strefy foliowania
- Kontrola jakości
Wymagania:
-Mile widziane doświadczenie w takiej samej lub podobnej branży – pracodawca gwarantuje pełne przeszkolenie do pracy
- Aktualna książeczka sanepidowska
-Wykonywanie czynności zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcji
- Umiejętność pracy w grupie, dokładność, sumienność
- Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)
- Sprawność fizyczna

Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę zlecenie
- Praca jednozmianowa (możliwe nadgodziny)
- Atrakcyjne wynagrodzenie 15,00 zł netto + obowiązuje akord od 4. miesiąca pracy
- Możliwość zakwaterowania w mieszkaniach lub domkach pracowniczych dla osób spoza regionu

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą? Prześlij nam swoje CV na adres mailowy:
i.mazur@flexpeople.pl
Szczegółowe informacje na temat oferty pracy: 77 688 80 02
Flex People Sp. Z o.o.
Ul. Kościuszki 15/2
45-062 Opole

Data dodania: 06/08/2020