PRACOWNIK MAGAZYNU

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zbrudzewo k. ŚREMU
Nr ref: PM/C/2019/ML

Obowiązki na stanowisku:
• obsługa wózka widłowego,
• załadunki ręczne,
• kompletowanie zamówień,
• praca ze skanerem,
• inne prace magazynowe.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na magazynie,
• gotowość do pracy zmianowej - w okresie wdrożenia (ok 2 msce) praca tylko na nocki,
• dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Mile widziane uprawnienia UDT

Oferujemy:
• możliwość podjęcia pracy od zaraz,
• stawkę podstawową + premie,
• możliwość korzystania z ubezpieczenia PZU oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego: https://gigrouppl.traffit.com/public/an/717

‌ Śrem ›› ul. Królowej Jadwigi 58

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 30/04/2019