Pracownik Linii Produkcyjnej

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do podjęcia pracy na stanowisku:

IS/PRDZAW/06/2022

Miejsce pracy:
Zawada

Obowiązki:
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Kontrola jakości wyrobu
• Prace manualne
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy
• Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
• Współpraca z zespołem technicznym w zakresie prewencji i usuwania awarii

Informacje o wakacie:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Terminowe wynagrodzenie, docenimy Twoje doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praca zmianowa
• Pracę dla renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem
• Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole

Wymagania:
• Zdolności manualne
• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej lub w systemie 4-brygadowym
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn (precyzyjny montaż)

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

‌ Dębica ›› Zawada

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 09/06/2022