Praca na produkcji

Pensja: 2300-3000 zł br Opole

Kontakt

Poszukujemy na stanowisko:
Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Ozimek woj. opolskie

Zadania:
• Prace w obszarze produkcji obsługa maszyn i urządzeń;
• Wykonywanie prac pakowania detali i szaf sterowniczych zgodnie z instrukcją;
• Zwracanie uwagi na wszelkie nieprawidłowości w otrzymanych elementach.
Wymagania
• Mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe;
• Mile widziane w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku;
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego;
• Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość zdobywania doświadczenia i kompetencji w międzynarodowej firmie;
• Wynagrodzenie według kwalifikacji;
• Po okresie próbnym system premiowania do 23% podstawy;

Termin zatrudnienie:
• Od zaraz;

Prześlij swoje CV wraz, z krótką informacją o sobie na adres:
rekrutacja@elsteel.pl mob. +48 697 727 919

z dopiskiem: Rekrutacja – Pracownik produkcji
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Klauzula Zgody
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji
Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Elsteel – Poland Sp. z o.o., 46-040 Ozimek ul. Słowackiego 5
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit.
a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

‌ Opole

Data dodania: 11/06/2019