PRACA NA LINII PVC! STABILNA! ETAT! DĄBROWA GÓRNICZA

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATORA MASZYN I URZĄDZEŃ

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• Nadzorowanie parametrów procesu produkcyjnego,
• Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad BHP,
• Raportowanie przebiegu zmiany

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
• Umiejętność obsługi urządzeń produkcyjnych,
• Predyspozycje do pracy w zespole.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Nowoczesny park maszynowy umożliwiający rozwój zawodowy,
• Fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków.

Zapraszamy do kontaktu: sekretariat@dpm.com.pl

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

‌ Dąbrowa Górnicza

Data dodania: 03/09/2019