Pomocnik Tapicera

Pensja: 2000 - 2500 netto Bydgoszcz

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, zajmującego się od lat produkcją foteli oraz krzeseł tapicerowanych, poszukujemy kandydatów, na stanowisko:

Monter - Pomocnik Tapicera

Wszyscy nasi kandydaci zawsze zostają zatrudnieni bezpośrednio przez naszych klientów na umowę o pracę już od pierwszego dnia współpracy.Nie pobieramy opłat od kandydatów!

Miejsce pracy: Miejscowość na terenie GM Białe Błota ( bezpłatny transport)

Obowiązki:

- oklejanie stelaży pianką tapicerską według dokumentacji
- montaż elementów
- współpraca z zespołem
- obsługa elektronarzędzi tapicerskich
- montaż gotowych wyrobów u klienta ( szkoły, opery, audytoria)
- inne prace pomocnicze

Wymagania:

- zdolności manualne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
- dokładność i staranność
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- regularne wzrosty wynagrodzeń po okresie próbnym
- pracę w nowoczesnym budynku
- pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
- pracę 15 km od Bydgoszczy, na terenie GM Białe Błota z bezpłatnym dojazdem z Bydgoszczy
- wsparcie bardziej doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
- możliwość pracy w nadgodzinach ( wypłacane zgodnie z kodeksem)
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poszukujemy 2 kandydatów

Interesują Cię szczegóły? Zadzwoń 535 159 463

Wyślij CV na monikapszuk@partnerhr.pl i zacznij pracę jeszcze w tym miesiącu ! Nie masz CV? Nie szkodzi, sporządzimy je na podstawie rozmowy z Tobą :)

‌ Bydgoszcz

Data dodania: 09/08/2019