Pomocnik linii produkcyjnej

Agencja Recrew HR dla jednego z klientów, poszukuje osób, na stanowisko:

POMOCNIK LINII PRODUKCYJNEJ
Lokalizacja: CHWASZCZYNO

ZADANIA:
proste prace fizyczne;
proste prace pomocnicze;
sortowanie wytworzonych materiałów

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:
pracę od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym (6-14;14-22)
pracę w pełnym wymiarze godzin
stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

CZEGO OCZEKUJEMY OD IDEALNYCH KANDYDATÓW/KANDYDATEK:
umiejętności technicznych
dokładności
umiejętności trzymania czystości na stanowisku pracy

Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@recrewhr.pl w tytule wpisując nr ref. POMOCNIK/CHWASZCZYNO

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 16818

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV

INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

‌ Gdańsk

Data dodania: 28/06/2021 Zmodyfikowane: 28/06/2021