OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jankowice k. Tarnowa Podgórnego

Obowiązki na stanowisku:

• Załadunek oraz rozładunek towaru,
• Rozmieszczenie towaru na magazynie,
• Przemieszczanie się wózkiem widłowym w obrębie działu produkcji,
• Przekładanie towaru na palety.

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku - uprawnienia na wózki widłowe UDT,
• Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność,
• Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową,
• Darmowy dojazd: z Poznania, Kościana, Szamotuł, Obornik, Kaźmierza,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + PREMIE,
• Dofinansowanie do posiłków i inne benefity.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza:

‌ Poznań ›› ul. Królowej Jadwigi 58

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 14/05/2019