Operator produkcji

IPB Decoration od ponad 25 lat tworzy aranżacje "malowane światłem". Opowiadamy wyjątkowe historie, wzbudzamy niezapomniane emocje. Jesteśmy partnerami w realizacji strategii marketingowych miejsc i obiektów. Sprawiamy, że miasta ożywają i nabierają odświętnego wymiaru, galerie handlowe są chętniej odwiedzane, a eventy nabierają prestiżu. Zapraszamy do wejścia z nami do świata wrażeń, które zachowuje się w tych najważniejszych wspomnieniach.

Aktualnie do wsparcia zespołu produkcji poszukujemy zmotywowanych do pracy osób na stanowiska:

Zakres obowiązków:
• Realizacja bieżących zadań produkcyjnych;
• Obsługa maszyn i urządzeń oraz dbałość o ich stan techniczny;
• Monitorowanie bieżącego zużycia i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych;
• Przestrzeganie ustalonych w firmie standardów pracy;
• Troska o utrzymanie najwyższej jakości produkcji.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne;
• Mile widziana praktyka zawodowa w obszarze utrzymania ruchu;
• Umiejętności techniczne i zdolności manualne;
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
• Motywacja do podjęcia długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:
• Pracę w firmie będącej jednym z największych pracodawców na terenie Zabrza z wieloletnią tradycją w unikatowej branży;
• Stabilne zatrudnienie;
• Wdrożenie na stanowisku pracy;
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
• Benefity pozapłacowe (karnet Multisport).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ipb-decoration.eu

‌ Zabrze ›› Zabrze ul. Pyskowicka 6

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 21/08/2019