Operator produkcji - Olszowa

Eurokadra (KRAZ nr 8252) to firma specjalizująca się w usługach wsparcia biznesu. Wspierając naszego Klienta poszukujemy osób do pracy.

Dołącz do zespołu i rozpocznij pracę jako:

OPERATOR PRODUKCJI
(Miejsce pracy: Olszowa, woj. opolskie)

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych prac fizycznych związanych z realizacją procesu produkcyjnego przy wykorzystaniu powierzonych narzędzi pracy zgodnie z poleceniami przełożonego
Układanie produktów na linii

WYMAGANIA:
Dyspozycyjności od zaraz
Dbałości o jakość wykonywanych prac
Odpowiedzialność

OFERUJEMY:
Pewne wynagrodzenie
Stawka za godzinę pracy – 15 zł brutto
Praca na min. 3 miesiące
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
Praca w systemie zmianowym 06:00 - 14:00 - 22:00
Praca od poniedziałku do piątku

Jesteś gotowy/gotowa do podjęcia pracy? Wyślij zgłoszenie już dziś!
Kontakt: 506-221-936

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@eurokadra.com W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: OPERATOR PRODUKCJI - Olszowa

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych , a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

‌ Strzelce Opolskie

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 20/05/2019