OPERATOR MASZYN

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jankowice k. Tarnowa Podgórnego

Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o wysokich standardach pracy,
• Pewne zatrudnienie od zaraz,
• Darmowy dojazd: z Poznania, Kościana, Szamotuł, Obornik, Kaźmierza,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, wysokie dodatki,
• Premie za polecanie pracowników,
• Dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, prywatne ubezpieczenie, prywatna medycyna, Multisport.

Obowiązki:
• Ustawianie parametrów maszyn,
• Kontrola jakości produktów,
• Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn.

Wymagania:
• Co najmniej 3 m-ce doświadczenia w pracy na produkcji,
• Szybkość działania, dobra organizacja,
• Gotowość do pracy 3-zmianowej lub 4-brygadowej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza: .

‌ Poznań

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 17/07/2019