Monter/Monterka-praca od zaraz!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter/ Monterka
Miejsce pracy:Kórnik

Obowiązki:
-Praca przy linii produkcyjnej
-Montaż drobnych elementów(łączniki elektryczne)
-Zgrzewanie elementów
-Pakowanie oraz oklejanie produktów
-Bieżąca kontrola wyrobów

Wymagania:
-Zdolności manualne
-Dokładność
-Skrupulatność
-Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-Umowę o pracę tymczasową
-Stałe wynagrodzenie oraz premie
-prace na 2 zmiany 6-14 , 14-22
-Możliwość długofalowej współpracy
-Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Przyjazną atmosferę pracy
-Benefity (ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

Zachęcamy do aplikacji!

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail i.siepak@trenkwalder.com oraz o kontakt pod numerem telefonu 725020119.

Data dodania: 19/04/2019