Monter produkcji okien

Agencja Recrew HR dla jednego z klientów, poszukuje osób, na stanowisko:

MONTER PRODUKCJI OKIEN
Lokalizacja: LUZINO

ZADANIA:
składanie okien i drzwi z elementów aluminiowych
obsługa urządzeń produkcyjnych, takich jak piła
cięcie, frezowanie, zginanie aluminium
szklenie

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:
pracę od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym (6-14;14-22)
pracę w pełnym wymiarze godzin
umowę o pracę
wynagrodzenie dwuskładnikowe - podstawa + premie
możliwość rozwoju zawodowego i stałej współpracy
stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

CZEGO OCZEKUJEMY OD IDEALNYCH KANDYDATÓW/KANDYDATEK:
minimum rok doświadczenia w obróbce aluminium lub doświadczenie w produkcji okien i drzwi
umiejętności technicznych
dokładności
umiejętności trzymania czystości na stanowisku pracy

Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@recrewhr.pl w tytule wpisując nr ref. MONTER/LUZINO

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 16818

‌ Wejherowo

Data dodania: 28/06/2021