Montażysta ( również z orzeczeniem)

MANPOWER (Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Aktualnie poszukujemy Kandydatów z Torunia i okolic do pracy na rożnych stanowiskach w firmach produkcyjnych.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko.

Pracownik produkcji (również z orzeczeniem)

Zadania:
- montaż elementów
- kontrola jakości
- składanie, pakowanie

Wymagania:
- chęci do pracy
- gotowość do nauki
- doświadczenie mile widziane, jednak nie jest warunkiem koniecznym
- mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (umowa w pełni oskładkowana)
- wynagrodzenie podstawowe + premie
-pakiet socjalny (m. in karta multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
opiekę konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
- dla najlepszych pracowników możliwość bezpośredniego zatrudnienia

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny Tel. 668 895 930, 734 108 163

‌ Toruń ›› Ostaszewo

Data dodania: 23/01/2019