Elektromechanik

Kontakt

Opis stanowiska:

• Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
• Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji
• Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne wg obowiązujących procedur
• Dbałość o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury zakładu
• Uczestnictwo w pracach prowadzonych przez służby utrzymania ruchu: prewencyjna, awarie remonty,
inwestycje i modernizacje
• Przeprowadzanie przeglądów codziennych i okresowych wg obowiązujących procedur
Wymagania:

• Wykształcenia min. średniego o kierunku: Elektryk, Elektronik, Automatyk, Elektromechanik,
Mechanik
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Mile widziane posiadanie świadectw kwalifikacji SEP E do 1 kV
• Mile widziane uprawnienia spawalnicze w osłonie gazów obojętnych (w przypadku stanowiska
mechanika) oraz uprawnienia gazowe, elektryczne mile widziane
Oferujemy:

• Pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG
• Pracę dynamiczną i pełną wyzwań
• Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
• Pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę

‌ Lublin

Data dodania: 12/07/2019