Brygadzista pracowników w gospodarstwie ogrodniczym.

Poszukujemy solidnego brygadzisty pracowników w gospodarstwie ogrodniczym. Szukamy osoby zainteresowanej wszechstronnym rozwojem w dużym zakładzie zajmującym się uprawą borówek i jabłek. Wynagrodzenie w okresie próbnym od 18 zł netto/h pracy, później do negocjacji. Praca na podstawie umowy o pracę lub zlecenia, średnio 200h w miesiącu. Nowoczesne gospodarstwo składające się z plantacji borówki amerykańskiej oraz sortowni znajduje się w Głódnej koło Grójca.

Zadania i cele:

- zarządzanie pracą ludzi w gospodarstwie zajmującym się uprawą i sprzedażą borówki amerykańskiej; w sezonie na plantacji, poza nim na sortowni lub pakowni;
- praca całoroczna zgodnie z cyklem uprawy: cięcie, sadzenie, pryskanie, chronienie, zbiór z wykorzystaniem pojazdów, w tym ciągnika rolniczego;
- samodzielna praca gospodarcza, w tym na maszynach rolniczych.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy w gospodarstwie, świetnie gdy w ogrodnictwie, w tym w zarządzaniu zespołami pracowników;
- umiejętność motywowania, stawiania celów i wspierania członków zespołu;
- wykształcenie minimum średnie, pożądane wyższe w kierunku ogrodnictwa/rolniczym;
- prawo jazdy kat. B, umiejętność jazdy na ciągniku rolniczym, świetnie, gdy także na wózku widłowym;
- mile widziany język angielski i/lub ukraiński/rosyjski;
- mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami automatycznymi - liniami sortującymi, ważącymi i pakującym;
-dyspozycyjność i uczciwość, brak nałogów.

Warunki zatrudnienia:

- stabilną i ambitną pracę na podstawie umowy o pracę/zlecenie;
- wymiar pracy: średnio 240h w miesiącu. Standardowy dzień pracy trwa od 7 do 19 z przerwami co 2h po 15 lub 30 min plus 1h przerwy obiadowej. Praca od poniedziałku do soboty, bardzo rzadko w niedziele.
- wynagrodzenie: na początek 18 zł na rękę za godzinę pracy. Okres próbny do trzech miesięcy, w zależności od doświadczenia. Później renegocjacja stawki;
- nocleg, jeśli potrzebny;
- pracę na stałę, wynagrodzenie wzrastające wraz z umiejętnościami i doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu:
E-mail: rekrutacja@dobraagencja.com
tel. kom.: +48 515 340 620

‌ Warszawa ›› Lindleya Williama Heerleina
16

Data dodania: 17/04/2019