Pracuj jako Opiekunka osób starszych! 1200 euro/miesiąc

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Stuttgart

Opis zlecenia:
Naszą podopieczną jest pani Katherine (86 lat, 164 cm, 54 kg), która choruje na osteoporozę i nadciśnienie, jest osłabiona. Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim. Ma problemy ze wzrokiem. Niechętnie wychodzi na zewnątrz, lubi spędzać czas przed telewizorem lub przy czytaniu gazety.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Katherine mieszka sama w bloku na drugim piętrze w centrum miasta, nieopodal parku. W bloku znajduje się winda. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. Rodzina seniorki mieszka w tym samym mieście, syn odwiedza ją kilka razy w tygodniu. Zapewniony dostęp do mediów (internet, TV, radio).

Obowiązki opiekuna:
- pomoc w czynnościach toaletowych,
- pomoc w ubieraniu,
- pomoc w myciu oraz pielęgnacja ciała,
- gotowanie i pomoc w jedzeniu,
- towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- brak nałogów,
- doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku.

Zapewniamy:
- stawka 1200 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na monika.pham@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898768 o treści: imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział we Wrocławiu
ul. Ruska 51b, lok. 303, p.III
www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 05/02/2018 Zmodyfikowane: 05/02/2018