Pracownik ochrony z czynnościami recepcjonisty

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – firmy z branży ochroniarskiej poszukuje do swojego zespołu:
PRACOWNIKÓW OCHRONY Z CZYNNOŚCIAMI RECEPCJONISTY
- obiekt biurowy

Miejsce pracy: Gdynia Redłowo

Służby 12h (pn-pt: 7.00 - 19.00) - wg. grafiku

Oferujemy:
- pracę w firmie z ustabilizowaną pozycją na rynku oraz z wieloletnim doświadczeniem,
- kompletne, bezpłatne umundurowanie,
- gwarancję wypłat pełnego wynagrodzenia zawsze na czas.

Wymagania:
- niekaralność,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,
- znajomość języka angielskiego - mile widziane,
- dyspozycyjność,
- wysoka kultura osobista.

Zakres zadań:
- obsługa gości,
- monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu,
- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: praca.icl@impel.pl
lub kontakt na numer telefonu 510 012 861 / 727 003 036 / 510 012 290 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracownik ochrony z czynnościami recepcjonisty, oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 1

Data dodania: 20/08/2018