Pracownik fizyczny - Holandia

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracownika fizycznego
Miejsce pracy: Amsterdam (Holandia)

Opis stanowiska:
-Pomoc w wykonywaniu prac fizycznych

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Znajomość języka angielskiego i / lub holenderskiego – mile widziana
-Posiadanie wiedzy z zakresu budownictwa
-Prawo jazdy kat.B – mile widziane
-Duża sprawność fizyczna

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt z holenderskim pracodawcą
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Cotygodniowe wypłaty na konto
-Ubezpieczenie
-Możliwość nadgodzin

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: holandia@time2work.com.pl
Informacje telefoniczne: 505698268

Data dodania: 27/04/2017