Pracownik Działu Pielęgnacji Zieleni (k/m) - Bytom

Kontakt

PRACOWNIK DZIAŁU PIELĘGNACJI ZIELENI (k/m)
Miejsce pracy: Bytom (Centrum Handlowe M1)

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 512-905-327

Oferujemy:
Pracę od zaraz i dobre wynagrodzenie
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Świetną atmosferę pracy
Wsparcie Zespołu i przełożonego
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Prawo jazdy kat. B, własne auto

Zadania:
Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług
Porządkowanie terenów zielonych zewnętrznych
Utrzymanie zieleni wewnętrznej
Koszenie, nawadnianie, prace fizyczne
Obsługa sprzętu ogrodniczo – rolniczego

Data dodania: 15/05/2018