Zbrojarz/Betoniarz - Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym zbrojarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
· współpraca z projektantem i kierownikiem budowy,
· zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:
· doświadczenie zawodowe na stanowisku zbrojarz/spawacz,
· umiejętność spawania,
· umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
· systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
· mobilność, dyspozycyjność do pracy,
· mile widziane prawo jazdy kategorii B
· własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:
· atrakcyjne wynagrodzenie,
· możliwość zakwaterowania,
· kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Więcej informacji pod numerem telefonu:
510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:anna.marcinkiewicz@regess.eu

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 18/01/2019