Zbrojarz na prefabrykaty - Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym Betoniarzem na prefabrykacje do Belgii, okolice Sint - Truiden.
Start prac od 11.03.2019

Opis stanowiska:
- współpraca z projektantem i kierownikiem budowy
- zbrojenie elementów prefabrykowanych, betonowanie, szalowanie
Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
- systematyczność i terminowość w realizacji zadań
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
Korzyści:
- stabilna współpraca
- atrakcyjne stawki zależne od doświadczenia
- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania

Więcej informacji pod numerem telefonu:
510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: anna.marcinkiewicz@regess.eu
Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 11/02/2019