Szlifierz Praca w Niemczech

Pensja: 51 - 65 zł/godz. brutto

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.
Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako szlifierz w Niemczech.

Miejsce wykonywania pracy:
- okolice Pforzheim (60 km od Stuttgartu)

Opis stanowiska:
- szlifowanie odlewów żeliwnych powyżej 30 kg

Wymagania:
- chęć do pracy
- uprawnienia na wózki widłowe, będzie mile widziane
- nie wymagamy doświadczenia, w pracy na stanowisku szlifierz

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony,
- wynagrodzenie w wysokości 11 EUR/h brutto przez okres przyuczenia (pierwsze 2 miesiące
pracy), następnie praca na akord – średnio 14 EUR/h brutto
- dodatek za pracę w sobotę w wysokości 15 EUR brutto,
- 8 godzin pracy na jedną zmianę,
- bezpłatne zakwaterowanie, pokoje 2 – osobowe, dostęp do kuchni i łazienki
- dowozy do pracy,
- odzież roboczą.

Zainteresowane osoby prosimy o:
- przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com,
- kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536 253 497
- wypełnienie klauzuli pod adresem: https://expateam.com/klauzula-rodo-2/

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4577). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Inne...

Data dodania: 19/05/2022