Szef Kuchni - Praca w Anglii

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta - sieci luksusowych hoteli i ośrodków spa w Gloucester poszukuje Commis Chef oraz Breakfast Chef zainteresowanych pracą od zaraz.

OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków dla gości hotelowych
zapewnienie wysokich standardów przygotowywanych posiłków
wysoki poziom przygotowywanych dań
dbanie o jakość przygotowywanych posiłków
zachowanie standardów higieny

WYMAGANIA:
doświadczenie zawodowe min. 2 lata jako Commis Chef lub Breakfast Chef
dobra znajomość języka angielskiego
gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz

OFERUJEMY:
kontrakt zawierany bezpośrednio z pracodawcą
praca w wymiarze 45 godz./tygodniowo
wynagrodzenie 19,500 GBP rocznie
zapewnione zakwaterowanie (150 GBP miesięcznie za podwójny pokój)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: praca@epsnworkforce.com

‌ Warszawa

  • Kraj pracy: Anglia (Wielka Brytania)
  • Stanowisko: Gastronomia / Hotele
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 17/05/2019 Zmodyfikowane: 26/03/2023