Stolarz

Kontakt

Stolarz

Lokalizacja: Francja - Grenoble, Les Gets

Oferujemy:

· Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia

· Darmowe zakwaterowanie wraz z dojazdem na budowę

· Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim

· Wypłacana dieta

· Ekwiwalent urlopowy i 10% bonus za tymczasowy charakter pracy

· Wypłaty w systemie miesięcznym – w okolicach 3000 euro na rękę

· Wszystkie formalności załatwiamy online

· Dofinansowanie kosztów wyjazdu 100 euro – dodatek naliczany co 90 dni

· Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika

· Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zadania:

· Bardaże wewnętrzne

· Stolarka otworowa – montaż okien i drzwi

· Montaż mebli modułowych

· Montaż parkietów drewnianych, paneli oraz listew przypodłogowych

· Wykończenia balkonów, schodów, tarasów, montaż balustrad

Wymagania:

· Dobre doświadczenie na powyższym stanowisku i samodzielność

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)

  • Kraj pracy: Francja
  • Stanowisko: Inne...

Data dodania: 30/08/2023