Spawacz TIG/WIG [Niemcy]

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje dla swojego klienta certyfikowanego Spawacza TIG/WIG.

Praca w rafinerii w okolicach Hamburga.

Zakres obowiązków :

- Spawanie rur metodą TIG/WIG,

- Montaż rur ze stali nierdzewnej,

- Spawanie rur ze stali czarnej,

- Układanie i montaż rur PE, PCV, GGG i stali,

- Ochrona metali przed korozją,

Wymagania :

- Certyfikaty spawalnicze,

- Doświadczenie na ww. stanowisku,

- Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego,

- Dokładność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane,

Oferujemy :

- Wynagrodzenie od 15€ brutto za godzinę,

- Dieta od 40€ netto za każdy przepracowany dzień,

- Mieszkanie zorganizowane przez pracodawcę,

- Stała opieka polskiego koordynatora,

- Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres anna.marcinkiewicz@euworkpower.eu

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Euworkpower Sp. z o.o.

‌ Legnica

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 16/06/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023