Spawacz Praca we Francji od zaraz

Kontakt

Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

SPAWACZ MAG MASZYN ROLNICZYCH
Miejsce pracy: Francja

Zadania:
• spawanie metodą MAG elementów maszyn rolniczych i przyczep

Wymagania:
• umiejętność spawania metodą MAG
• kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracach przy spawaniu maszyn rolniczych
• dobra znajomość rysunku technicznego
• dokładność, precyzja
• samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
• gwarancję zakwaterowania
• organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja, Francja-Polska (mile widziani kandydaci z własnym autem)
• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
• zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
• ubrania robocze
• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.
Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

‌ Konin

  • Kraj pracy: Francja
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 20/12/2018 Zmodyfikowane: 26/03/2023