Spawacz- praca od zaraz Holandia/ Niemcy!

Kontakt

Aktualnie poszukujemy doświadczonych spawaczy!
Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas! Oferujemy
• atrakcyjną stawkę godzinową
• umowę o pracę na warunkach holenderskich
• pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie
Wymagania
• doświadczenie przy obróbce metalu / jako spawacz (minimum rok)
• wykształcenie zawodowe w kierunku obróbki metali
• komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• dobra kondycja fizyczna
• mile widziane prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
• obróbka stali galwanizowanej, nierdzewnej, konstrukcyjnej i aluminium
• produkcja komponentów technicznych na podstawie rysunków technicznych
• spawanie
• cięcie
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas!!!
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Izabela +48 570 901 913
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa ,Certyfikat KRAZ 18450.

‌ Częstochowa

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 05/10/2022 Zmodyfikowane: 06/04/2023