Spawacz MIG/MAG

„SFS International” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na poniższe stanowisko:

Spawacz welder
Belgia, Holandia, Unia Europejska
Miejsce pracy: Projekt: ArcelorMittal/ Gent/ Belgia

Ilość wakatów: 12

Klient jest dostawcą instalacji przeładunkowych i prznośników dla przemysłu. Jego siedziba znajduje się w Belgii i w Holandii, jest obecny również we Francji oraz w krajach Afrykańskich. Oferowana praca na projekcie AcelorMital dla jednego z największych producentów stali na świecie.
Opis stanowiska:
• spawanie przenośników taśmowych, układarek, platform i innych maszyn związanych z linią produkcujną w tym zakładzie
• identyfikacja materiałów
• informowanie brygadzisty o jakości prowadzonych prac
• instalacja niezbędnych konstrukcji wspierających
• realizacja wszystkich zadań z zachowaniem przepisów BHP
Wymagania:
• ważny certyfikat dot. zasad bezpieczeństwa: VCA lub SCC
• umięjętność spawania techniką MIG/MAG
• preferowane: wykształcenie średnie zawodowe/ zawodowe, szkoła techniczna
• min. 3 lata doświadczenia
• znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym ( min. 2 osoby na grupę 10-12 osób)
• dokładność i sumienność
Mile widziane:
• uprawnienia spawalnicze
• komplet własnych narzędzi
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
Oferujemy:
• stabilną i długotrwałą współpracę ( na rok czasu) dla kandydatów spełniających oczekiwania Klienta
• bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• atrakcyjne zarobki
• bezpłatne ubezpieczenie
• praca powyżej 40 h w tyg. ( soboty + 50 %, niedziele 100%)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule: Spawacz welder
Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA,SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszczenie ponizszej klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

  • Kraj pracy: Belgia

Data dodania: 14/12/2018 Zmodyfikowane: 25/03/2023