Ślusarz/Spawacz ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy

Pensja: 16000-20000 tys./miesiąc

Niemiecka firma zajmująca się systemami zabezpieczeń przeciwpowodziowych zatrudni pracownika na stanowisko:
Ślusarz/Spawacz
Miejsce pracy: baza Verl, praca po całych Niemczech
Stawka: 20-22 € brutto/h + diety i dodatki

Zadania:
• Spawanie i obróbka elementów zgodnie z podanymi planami i specyfikacjami na Naszych projektach inżynierii hydraulicznej,
• Zachowanie zgodności z normami jakości i wytycznymi bezpieczeństwa,
• Współpraca z innymi specjalistami budowlanymi w celu zapewnienia płynności procesów.

Wymagania:
• Ukończone szkolenie dla spawaczy lub porównywalne kwalifikacje,
• Udokumentowane doświadczenie zawodowe w spawalnictwie,
• Znajomość różnych technik spawania,
• Umiejętność czytania i interpretowania planów technicznych,
• Elastyczność i gotowość do pracy na zewnątrz,
• Język niemiecki w stopniu komunikatywnym,
• Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,
• Diety + premia inflacyjna,
• Dwa razy w roku dodatkowe wypłaty roczne po 1000 euro,
• Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŚLUSARZ/SPAWACZ” – na pewno oddzwonię!

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 19/04/2024