Rozładunek kontenerów

Kontakt

Niemiecka firma zatrudni osoby do pracy na magazynie.

Miejsce pracy:

Altenstadt, Niemcy.

Opis stanowiska

Wykładanie paczek z kontenera na palety

Wynagrodzenie:

Do 5 miesiąca 13.50 euro na godzinę (brutto), od 6 miesiąca 14.50 euro na godzinę (brutto)

Praca 2-zmianowa 5:00-13:45-14:45 lub 14:00-15:00 – 23:45 (w tym dwie przerwy 30 i 15 minut) Praca nigdy więcej niż 9h dziennie.

Czego oczekujemy i doceniamy:

Chęci do pracy

Sumienności i uczciwości

Koleżeńskości

Co oferujemy?

Niemiecką umowę o pracę: niemieckie ubezpieczenie, możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia

Premie oraz dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta

Zakwaterowanie (275 euro już z wszystkimi opłatami) oraz transport busami do miejsca pracy. W przypadku korzystania z własnego samochodu przysługuje zwrot kosztów dojazdu, w zależności od przebytych km.

Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora brygadzisty.

Możliwość otrzymywania zaliczek

Po 9 miesiącach możliwość otrzymania kontraktu bezpośrednio od naszego

CV prosimy wysyłać poprzez stronę, lub na adres e-mail: Skontaktuj się przez formularz

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Magazyn

Data dodania: 28/08/2023