Regipsiarz praca we Francji

Kontakt

Grupa Akcja Job

Albedo HR, z o.o. Agencja Pośrednictwa Pracy i doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
poszukuje dla swojego partnera we Francji osoby na stanowisko:

REGIPSIARZ

Miejsce pracy: Francja

Zadania:
- montaż sufitów podwieszanych, stawianie ścianek karton gips, klejenie taśm na łączeniu, szpachlowanie itp.
- montaż płyt kartonowo- gipsowych typu PLACOPAN (plaster miodu)
Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie w pracach wykończeniowych(montaż ścian i sufitów z suchych, szpachlowanie łączeń, klejenie taśm na łączeniu, itp.)
- doświadczenie w pracy we Francji mile widziane
- motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność w pracy
Oferujemy:
- legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
- zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową na warunkach francuskich
- gwarancję zakwaterowanie
- zwrot kosztów przejazdu Francja - Polska, Polska - Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- ubrania robocze
- możliwość spotkania w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.
Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

‌ Lublin

  • Kraj pracy: Francja
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 20/12/2018 Zmodyfikowane: 26/03/2023