Produkcja- praca w Holandii od zaraz

Jeśli szukasz pracy w Holandii mamy dla Ciebie kilka propozycji
Stanowisko: pracownik produkcji
Lokalizacja: Holandia, różne lokalizacje
Zakres obowiązków:
- produkcja sałatek
- pakowanie warzyw i owoców
- praca przy kwiatach ciętych i doniczkowych (pakowanie, oklejanie)
- pakowanie produktów spożywczych
- pakowanie mięsa
- praca w drukarni
Pracodawcy dysponują różnymi stanowiskami i przydzielają pracę w zależności od zapotrzebowania oraz doświadczenia i umiejętności kandydata

Oczekiwania :
• dyspozycyjność, zaangażowanie oraz chęci do pracy
• miele widziana znajomość języka angielskiego
• mile widziane prawo jazdy
Zapraszamy także osoby z posiadające własne zakwaterowanie na terenie Holandii.
Oferujemy :
• wypłata co tydzień
• zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie
• stabilna praca na dłuższy okres czasu

Zadzwoń:
Dominika +48 570 901 033 wyślij sms o treści „produkcja” oddzwonię
Kamila + 48 570 901 414
Izabela + 48 570 901 913

Odwiedź naszą stronę internetową www.klaverteam.com/oferty
Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o

‌ Częstochowa

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 04/10/2022 Zmodyfikowane: 25/03/2023