Pracownik zieleni miejskiej Holandia

Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko:
PRACOWNIK ZIELENI MIEJSKIEJ.

Obowiązki: za pomocą maszyny ssącej należy usuwać szkodniki z drzew dębowych. Praca w odzieży ochronnej.
Wymagania:
Brak lęku wysokości – praca stojąca na platformie podnośnikowej,
Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Znajomość języka angielskiego,
Prawo jazdy kat. B,
Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:
Prace od poniedziałku do piątku,
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,
Opiekę koordynatora na miejscu.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: anna@interwel.nl w temacie wiadomosci wpisujac ZIELEŃ MIEJSKA.

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Ogrodnictwo / Rolnictwo

Data dodania: 20/06/2019