Pracownik produkcji (k/m) - pakowanie ciastek - Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Bez znajomości j. niemieckiego!

Miejsce pracy: Haselünne (Niemcy)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań
● Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
● Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Przyjazny system zaliczek

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne
● Gotowość do pracy trzyzmianowej
● Mile widziany własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

‌ Bydgoszcz

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 03/01/2022 Zmodyfikowane: 24/03/2023