Pracownik polowy

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta w Holandii osób do pracy na stanowisku: pracownik polowy . Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka.

Opis stanowiska

zbieranie warzyw polnych
praca przy sadzonkach drzewek
odchwaszczanie w/w warzyw i roślin
Wymagania

motywacja i chęć do wykonywania prac polowych
dyspozycyjność do pracy za granicą od 1 – 3 miesięcy
Oferujemy

legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatki wakacyjne i urlopowe
opiekę koordynatora w miejscu pracy
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
pomoc w organizacji wyjazdu
możliwość podjęcia dłuższej współpracy przy innych pracach po zakończeniu zlecenia

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: rekrutacja@szukasz-pracy.pl

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Ogrodnictwo / Rolnictwo
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 17/05/2019