Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)

Zakres obowiązków:

● Kontrola stanu zdrowia kurcząt
● Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
● Sortowanie, przekładanie jaj

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
● Jeżeli znasz komunikatywnie język angielski lub niemiecki - stawka wynosi 12 € brutto/h
● Przyjazny system zaliczek
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 59 € za tydzień
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - wymóg konieczny
● Ewentualnie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, wówczas wyższa stawka

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

‌ Bydgoszcz

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 03/12/2021 Zmodyfikowane: 24/03/2023