Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)
Zakres obowiązków:
Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
Sortowanie, przekładanie jaj
Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt
Oferujemy:
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
odpłatne ok. 59 € za tydzień
Wsparcie polskiego koordynatora
Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
Wymagania:
Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B
Mile widziany własny samochód
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego 504 969 041 | vt@cp-personal.com
Concept Plus Sp. z o.o.
ul. T. Kościuszki 15/2
45-064 Opole

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 01/12/2020