Pracownik działu wysyłki (k/m)

Pełny etat
Miejsce pracy w okolicy Halle an der Saale
Zakres obowiązków:

Komisjonowanie produktów mięsnych
Praca ze skanerem
Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

Zatrudnienie na dłuższy okres
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 € za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy
Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3.00 do 11.00
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny
Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
504 969 041 | vt@cp-personal.com

  • Kraj pracy: Irlandia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 14/01/2021