praca we Francji

Kontakt

CIEŚLA/BETONIARZ (PREFABRYKATY)

Miejsce pracy: Francja

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR Sp. z o.o. - Agencja Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:
•czynności związane z wytwarzaniem gotowych prefabrykatów betonowych

Wymagania:
•umiejętność wykonywania szalunków i zbrojeń
•wylewanie betonu
•doświadczenie zawodowe na stanowisku przy produkcji prefabrykatów
•dobra znajomość rysunku technicznego
•samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
•legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
•gwarancję zakwaterowania
•zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
•pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
•zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
•ubrania robocze
•możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

zainteresowane osoby proszę przesłać cv na adres:
o.nowicka-stachowiak@akcjajob.pl

‌ Sochaczew

  • Kraj pracy: Francja
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 20/06/2018 Zmodyfikowane: 25/03/2023