Praca w opiece BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA 80 ofert pracy do wyboru

Kontakt

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
Od 2010 roku oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec
(oferty bez znajomości języka - PRACA , komunikacja odbywa się za pomocą tłumacza w telefonie).

Pracuj jako Opiekunka osób starszych i ucz się języka niemieckiego.
Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.
To ty decydujesz. Do wyboru 80 zastępstw wrześniowych

Zadzwoń, zarejestruj się i wybierz ofertę dla siebie.
Oferty pracy przedstawia koordynator.

Termin wyjazdu: Wrzesień 2023
na 4, 6 lub 8 tygodni
(wyjazdy odbywają się z miejsca twojego zamieszkania).

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece na osobami starszymi (akceptujemy doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób).
- dobry stan zdrowia
- chęci do pracy

Oferujemy:
- Codzienne wsparcie osoby(koordynatora) ze znajomością języka niemieckiego.
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Jasne i klarowne zasady współpracy, bez haczyków czy niezrozumiałych umów.
- Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
- Ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu
- Premie na Święta !!!
- Opłacony transport
- Nie pobieramy żadnej prowizji

!!! REKRUTUJEMY OSOBY Z TERENU CAŁEJ POLSKI !!!

Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych opiekunek CJ KONIK.

DZIAŁ REKRUTACJI
tel.kom. 731 913 716
tel.kom. 570 718 736
tel.kom. 794 935 437
tel.kom. 534 603 100
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Opiekunka

Data dodania: 16/08/2023