Praca w Niemczech- Malarz, Tapeciarz, wykończenia!

Kontakt

Praca w południowej części Niemiec- od zaraz- bez języka
Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
- stała opieka polskiego koordynatora na miejscu
- ubezpieczenie zdrowotne
- terminowo wypłacane wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie
Wymagania:
- kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie),
- mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
Zakres obowiązków:
• malowanie, tapetowanie (raufaza)
• płyty G-K
• szpachlowanie
• malowanie okien, drzwi, fasad
• docieplenia
• inne prace związane z zawodem
Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś się do nas!
Urszula tel: +48 570 901 449
+48 570 670 866
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem KRAZ o numerze 18450

‌ Częstochowa

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Inne...
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 27/10/2022 Zmodyfikowane: 06/04/2023