Praca przy pakowaniu wieprzowiny okolice Rostock

Kontakt

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów wieprzowych
Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
Odważanie produktów
Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9,88€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie odpłatne 150 €/miesiąc ok. 15 minut drogi od zakładu pracy

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Nie wymagamy znajomości języka niem.!

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 20/08/2020