Praca od stycznia 2023 w sortowni owoców i warzyw– Haga

Kontakt

Oferta pracy od zaraz - liczba miejsc ograniczona !
Praca dla par i nie tylko.
Wymagania:
• - bez znajomości języka
• - nieuszkodzony dowód osobisty
• - dobra kondycja fizyczna
• - mile widziane prawo jazdy oraz certyfikat na wózki widłowe

Zakres obowiązków:
• - praca przy taśmie produkcyjnej
• - sortowanie owoców i warzyw
• - dokładanie warzyw i owoców do maszyn
Oferujemy:
• - zakwaterowanie
• - praca w systemie 2/3 zmianowym
• - dodatki zmianowe
• - zapewniamy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami
Izabela +48 570 901 913
Kamila + 48 570 901 414
Dominika + 48 570 901 033
Kontakt w języku ukraińskim: Daria +48 577 901 944
Klaver sp. z o.o KRAZ 18450

‌ Częstochowa

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 16/12/2022 Zmodyfikowane: 06/04/2023