Praca na piekarni – możliwość podjęcia pracy w parze lub grupie (K/M)

Pensja: 1400-1600 Euro netto

PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM PRZEZ CAŁY ROK NA HALI BEZ WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE!
Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w branży gastronomicznej miedzy innymi piekarstwo i cukiernictwo, osoby bez doświadczenie mają możliwość przyuczenia się stanowiska: pracownik produkcji, pakowacz.
WYNAGRODZENIE
• 1600 netto przy 208 godzinowym wymiarze czasu pracy,
• Stawka 9.79 Euro brutto/h ,
• Nocna zmiana 25% dodatku,
• Osoby posiadające własne zakwaterowanie mogą liczyć na dietę,

CZAS PRACY
• Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową
• Umowa na czas nieokreślony
ZADANIA:
• Mieszanie składników i przygotowanie cista,
• Ugniatanie ciasta na bułki,
• Wypiekanie pieczywa,
• Pakowanie gotowych produktów,
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Posiadania prawa jazdy i samochodu,
Osoby które nie spełniają powyższego wymogu mają szanse na podjęcie zatrudnienia, natomiast liczba miejsc jest ograniczona.
OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niemiecką umowę o pracę,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę,
• Praca w systemie trzyzmianowym
MIEJSCE PRACY
• Okolicy Landshut/ Bawaria/ Niemcy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: tischbierek@diwa-personalservice.pl
lub o kontakt telefoniczny do prowadzącego ofertę Michała Tischbierek : 887 029 961.
Nr. Cert. 6760

‌ Prószków

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 13/08/2019 Zmodyfikowane: 26/03/2023