Praca dla studentów na okres ferii

Chcesz sobie dorobić podczas ferii zimowych? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze
Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h oraz dodatki i premie
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
• Wytrzymałości fizycznej
• Pełnoletności - wymóg konieczny
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód

‌ Lublin

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Inne...

Data dodania: 18/01/2021 Zmodyfikowane: 25/03/2023