Praca dla Opiekunki w Niemczech, 1200 euro/miesiąc

Pensja: 1200 euro/miesiąc

Kontakt

Miejsce zlecenia: okolice Hamburga
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 10 lutego

Opis zlecenia:
Pan Andreas ma 85 lat (163 cm, 68 kg). Podopieczny jest po wylewie, porusza się tylko na wózku. Jest inkontynentny, nosi pieluchomajtki. Senior jest mentalnie sprawny, miewa jednak stany depresyjne. Poza tym, Senior ma problemy ze słuchem – nosi aparat słuchowy.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam w domu. Jego rodzina mieszka w Hamburgu. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z telewizorem oraz dostępem do internetu. Łazienka oraz reszta pomieszczeń jest wspólna dla Opiekunki I podopiecznego.
Każda sobota jest wolna do 19.00 (Seniora odwiedza wówczas ktoś z rodziny).

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny osobistej
- zmiana pieluchomajtek
- pomoc w ubieraniu
- transfer z łóżka na wózek
- robienie zakupów

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi I chorymi
- brak nałogów

Zapewniamy:
- stawka 1200 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.
www.opiekunka.gowork.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez GoWork.pl Andrzej Kosieradzki z siedzibą ul. Starowiejska 172, 08-110 Siedlce zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE nazywanego ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Opiekunka
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 30/01/2019