Praca dla Murarzy [Belgia]

Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy doświadczonych Murarzy na klinkier do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki:

· praca na obiektach mieszkalnych

· murowanie klinkierem

Wymagania:

· umiejętnością samodzielnego wykonywania prac murarskich (klinkier)

· własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

· prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).

· znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

· mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

· samodzielność i motywacja do pracy

Oferujemy:

· możliwość zakwaterowania,

· atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji

· długoterminową współpracę

· możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

· kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu

Kontakt tel.; +48 510 926 184 (od pon. do pt. 8;00-16;30)

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

‌ Legnica

  • Kraj pracy: Belgia
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 24/07/2020 Zmodyfikowane: 25/03/2023